Rok 2004-2008

Rok 2004

4.1 Novoroční klání Vimperk

1.místo-Pixa-Endy-NO

2.místo-Pinke-Rex-NO

3.místo-Voldřichová-Bessy-No

15.2 Netolice memoriál“Františka Jaroše“

Kategorie -ZOP-podle Národního zkušebního řádu

2místo-Voldřichová-Bessy-NO

Zučastnily se : Voldřichová-Billy-NO,

Punčochář-Iran-Rabrador,

Vlková-Brixi-Howavart

Majerová-Dasty-NO

28.2 ZKO Strakonice“Strakonický Rumpál“

Kategorie -ZVV1-podle Národního zkušebního řádu

3.místo-Voldřichová-Billi-NO

13.3 Jarní závod Prachatice

Kategorie -ZVV1-podle Národního zkušebního řádu

3.místo-Voldřichová-Billi-NO

4.místo-Voldřichová-Bessy-NO

11.9 ZKO Vimperský Pohár

Kategorie -ZVV1-podle Národního zkušebního řádu

2.místo-Pinke-Rex-NO

3.místo-Voldřichová-Bessy-NO

26.9 ZKO Železnorudský závod

Kategorie -ZOP-podle Národního zkušebního řádu

3.misto-Vlková-Brixi-Howavart

Zučastnily se:Punčochář-Iran-Labrador Retrývr

Majerová-Dasty-No

Kategorie -ZPU1-podle Národního zkušebního řádu

1.misto-Voldřichová-Billy-NO

3.misto-Voldřichová-Bessy-NO

13.11 O pohár Zko Písek

Kategorie -ZVV1A-podle Národního zkušebního řádu

Zučastnila se Pinkeová-Body-NO

Kategorie -ZVV1B-podle Národního zkušebního řádu

1.misto-Voldřichová-Bessy-NO

2.misto-Pinke-Rex-NO

Zůčastnila se: Voldřichová-Billy-NO

Rok 2005

2.1 Novoroční klání Vimperk

Kategorie 1 Děti

1.místo-Lesniáková-kříženec Rek

2.místo-Lesniák-kříženec Rek

3.místo-Lukeš-Beavis-Briárt

Kategorie 2 Dospělí

1.místo-Tomanová-Betty-Cho

2.místo-Bečvaříková-Gary-Labr. Retr.

3.místo-Pinke-Rex.No

12.3 Jarní závod Prachatice

Kategorie -ZVV1-podle Národního zkušebního řádu

2.místo-Pinke-Rex.No

30.4 Zko „O pohár mesta Volary“

Kategorie -ZZO

1.místo-Lukešová-Beavis-Briart

Kategorie -ZVV1-podle Národního zkušebního řádu

2.místo-Pinke-Rex-No

3.misto-Voldřichová-Bessy-NO

12.3 Jarní pohár Vimperk

Kategorie -ZOP-podle Národního zkušebního řádu

2.místo-Bečvaříková-Gary-labr.retr.

Zůčastnily: Tomanová-Betty-Cho, Česky-Letty-Staf. Ter.,

Bezděková-Dee-Howard,Vastlová-Addy-Rotv

Kategorie -ZPU1-podle Národního zkušebního řádu

2.místo-Punčochář-Iran-Labr.Retr

3.misto-Voldřichová-Bessy-NO

Zučastnily:Vlková-Brixi-Hovawart,Voldřichová-Billy-NO,Majerová-Dusty.No

25.6Zko Písek“Otavský Pohár“

Kategorie -ZZO-podle Národního zkušebního řádu

1.místo-Lukešová-Beavis-Briart

Kategorie -ZVV1-podle Národního zkušebního řádu

1.misto-Voldřichová-Billy-NO

2.místo-Pinke-Rex.No

3.misto-Pinkeová-Body.No

18.9 ZKO Železnorudský závod

Kategorie -ZOP-podle Národního zkušebního řádu

1.místo-Česky-Letty-Staf.Ter

Zučastnily se:Punčochář-Iran-Labrador Retrývr

Majerová-Dasty-No

Kategorie -ZPU1-podle Národního zkušebního řádu

1.misto-Voldřichová-Billy-NO

2.místo-Punčochář-Iran-labr.retr.

3.misto-Voldřichová-Bessy-NO

12.11 O pohár Zko Písek

Kategorie -ZZO-A-podle Národního zkušebního řádu

1.místo-Bečvaříková-Gary- labr.retr.

2.místo-Majerová-Dasty.No

Kategorie -ZZO-B-podle Národního zkušebního řádu

2.misto-Voldřichová-Billy-NO

3.misto-Voldřichová-Bessy-NO

Rok 2006

2.1 Novoroční klání Vimperk

Kategorie 1 Děti

1.místo-Burianová-Bara-Kříženec

2.místo-Fulínová-Ron-Kříženec

3.místo-Pastíková-Beky-labr.retr.

Kategorie 2 Dospělí

1.místo-Šimečková-Lord-labr.retr

2.místo-Pinkeová-Body-No

3.místo-Machová-Rita-No

15.2 Netolice memoriál“Františka Jaroše“

Kategorie -ZOP-podle Národního zkušebního řádu

Zůčastnily se : Pavelka-Arga-Hovawart,Vastlová-Jameson-No,Kotálová-Josh-Šrpej

Kategorie -ZVV1-podle Národního zkušebního řádu

1.misto-Voldřichová-Bessy-NO

Zůčastnily:Česky-Letty-Staf.Ter,Voldřichová-Billy-NO,Majerová-Dasty.No

11.3 Zko Jarní závod dvojic Prachatice

Kategorie -IPO2-podle Národního zkušebního řádu

3.misto-Voldřichová-Bessy-NO, Filous-Dona-No

20.5 „O Maruškův pohár“České Budějovice

Kategorie -ZZO-podle Národního zkušebního řádu

2.míst-Mrázová-Bessy-labr.retr

3.místo-Šimečková-Lord-labr.retr

Kategorie -ZVV1-podle Národního zkušebního řádu

Zůčastnily:Voldřichová-Billy-NO,Punčochář-Iran-labr.retr.

3.6 ZKO Vimperk Jarní Závod

Kategorie -ZOP-podle Národního zkušebního řádu

2.místo-Mrázová-Bessy-labr.retr

3.místo-Bezděková-Dee-hovawart

Zůčastnily:Šimečková-Lord-labr.retr, Kotálová-Josh-Šarpej,

Kategorie -ZPU1-podle Národního zkušebního řádu

1.misto-Voldřichová-Bessy.no

3.místo-Punčochář-Iran-labr.retr.

Zůčastnily:Vlková-Brixi-hovawart,Voldřichová-Billy.no,Majerová-Dusty,

16.9. Vimperský Pohár

Kategorie -ZVV1-podle Národního zkušebního řádu

3.místo-Voldřichová-Bessy-No.

Zůčastnily: Pinke-Body,Punčochář-Iran-labr.retr.

Kategorie -ZZO-podle Národního zkušebního řádu

1.místo-Lukešová-Beavis-Briart

2.místo-Bečvaříková-Gary- labr.retr.

3.misto-Mrázová-Bessy-labr.retr

Zučastnily:Tomanová-Brita-švic. ovčák,Plková-Brixi-hovawart-,

Pubalová-Artur-rovr, Bezděková-Dee-hovawart

11.11 O pohár Zko Písek

Kategorie -ZZO-podle Národního zkušebního řádu

3.misto-Mrázová-Bessy-labr.retr

Kategorie -ZM-podle Národního zkušebního řádu

1.místo-Majerová-Dasty.No

2.misto-Voldřichová-Billy-NO

Zůčastnila se: Pinke-Body

Rok 2007

 

2.1 Novoroční klání Vimperk

Kategorie 1 Děti

1.místo-Bečvařík-Gry-labr.retr

2.místo-Fulinová-Ron-krizenec

3.místo-Lukeš-Beavis-Briárt

Kategorie 2 Dospělí

1.misto-Voldřichová-Billy-NO

2.místo-Bečvaříková-Gary-Labr. Retr.

3.místo-Podruh-Gary-Labr. Retr.

17.2 Netolice memoriál“Františka Jaroše“

Kategorie -ZOP-podle Národního zkušebního řádu

Zůčastnily se :Mrázová-Bessy-labr.retr,Bečvaříková-Gary- labr.retr.,Bezděková-Dee-hovawart

Kategorie -ZVV1-podle Národního zkušebního řádu

1.misto-Macová-Rita-No

Zůčastnily:Česky-Letty-Staf.Ter,Voldřichová-Billy-NO,Majerová-Dasty.No

Kategorie -ZVV1-podle Národního zkušebního řádu

1.misto-Voldřichová-Bessy-NO

Zůčastnily:Voldřichová-Bessy-NO, Voldřichová-Billy-NO

14.4 Jarní pohár ZKO Vimperk

Zůčastnily: Vlková-Brixi-hovawart,Voldřichová-Billy-NO,Voldřichová-Bessy-NO,Pavelka-Arga-hovawart,Majerová-Dasty.No,Bezděková-Dee,Šimečková-Lord-labr.retr

8.5 Zko „O pohár mesta Volary“

Kategorie -ZM

1.místo-Machová-Rita-No

Kategorie -ZVV1-podle Národního zkušebního řádu

Zůčastnily: Voldřichová-Bessy-NO

12.5 Zko Jarní závod Zko Prachatice

Kategorie -ZVV1-podle Národního zkušebního řádu

Zůčastnily: Machová-Rita-No

Kategorie -IPO1-podle Národního zkušebního řádu

Zůčastnily:Voldřichová-Bessy-NO, Voldřichová-Billy-NO

16.6 ZKO Strakonice“Malý letní závod“

Kategorie -ZPU1-podle Národního zkušebního řádu

2.místo-Voldřichová-Bessy-NO

3.místo-Voldřichová-Billy-NO

8.9. Vimperský Pohár

Kategorie -ZVV1-podle Národního zkušebního řádu

2.místo-Voldřichová-Bessy-No.

3.místo-Voldřichová-Billy-No.

Kategorie -ZZO-podle Národního zkušebního řádu

2.misto-Mrázová-Bessy-labr.retr

Zučastnily:Vlková-Brixi,Pubalová-Artur, Bečvaříková-Gary- labr.retr.,Mrázová-Bessy-labr.retr,Majerová-Dasty.No

20.9. Tart Rakovice Písek

2.místo-Pinke-Rex.No

7.10 Železnorudský závod

Kategorie -ZZO-podle Národního zkušebního řádu

2.misto-Mrázová-Bessy-labr.retr

Kategorie -ZOP-podle Národního zkušebního řádu

4.místo-Pubalová-Artur-rotvr

Kategorie -ZPU1-podle Národního zkušebního řádu

2.místo-Bečvaříková-Gary- labr.retr.

Kategorie -ZM-podle Národního zkušebního řádu

4.místo-Máchová-Rita

Kategorie -ZPU2-podle Národního zkušebního řádu

1.misto-Voldřichová-Billy-NO

2.misto-Voldřichová-Bessy-NO

13.10 Otavský Pohár Zko Písek

Kategorie -ZVV1-podle Národního zkušebního řádu

2.místo-Voldřichová-Bessy-No.

Zůčastnily:Machová-Rita-No,Voldřichová-Billy-NO

28.10 O Pohár města Hluboká nad Vltavou

Kategorie -ZZP1-Záchranáři-IRO

3.místo-Bezděková-Dee